Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,5% sub estimat
Elaborare proiect pentru autorizarea executarii lucrarilor ( PAC/DTAC), inclusiv obtinere avize, proiect tehnic pentru executia lucrarilor (PT), asistenta tehnica din partea proiectantului pe perioada executiei lucrarilor si executie lucrari pentru obiectivul de investitii "Modernizare str. Piata Bobalnei din municipiul Oradea"
- Număr anunț
- CN1000555
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Furnizor / câștigător
- DRUMURI BIHOR SA (CUI 10980670)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 730.890 RON
- Valoare atribuită
- 551.508,17 RON 24,5% sub estimat
- Data publicării
- 18.05.2018 13:14
- Anunț de atribuire
- CAN1003560
- Termen limită
- 25.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1005681
Documente
Documentația de atribuire
- CS TEMA pta bobalnei.docx.p7s
- Draft Contract.docx.p7s
- FisaDate_DF1005681.pdf
- formulare.docx.p7s
- SF PTA BOBALNEI.rar.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DRUMURI BIHOR SA CUI RO 10980670
Oferta 2
Individuala
Ofertant
DRUMURI ORASENESTI SA CUI RO 5148777
Valoare atribuită
551.508,17 RON
din 730.890 RON estimat
24,5%
Adjudecat la 75,5% din estimat · economie 179.381,83 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.