Atribuită
Anunț de participare
Achiziției DISPOZITIVE IMPLANTABILE
- Număr anunț
- CN1000543
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL INIMII DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE"Niculae Stancioiu" Cluj-Napoca (CUI 4617719)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33182210-4 · Stimulator cardiac (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.767.700 RON
- Valoare atribuită
- 7.428.660 RON
- Data publicării
- 18.05.2018 11:10
- Anunț de atribuire
- CAN1002661
- Termen limită
- 27.06.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 096-218252
- Documentație de atribuire
- DF1004938
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini dispozitive implantabile-semnat.pdf.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1004938.pdf
- FORMULARE LD MAT.SANIT-semnat-semnat.doc.p7s
DUAE
Loturi (5)
Adjudecat: 7.428.660 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | STIMULATOR BICAMERAL | — | Eximrom Biocard S.R.L. 2 contracte | 59.000 RON |
| Eximrom Biocard S.R.L. · contract 767 · 15.04.2019 | 29.500 RON | |||
| Eximrom Biocard S.R.L. · contract 277 · 15.02.2019 | 29.500 RON | |||
| 2 | STIMULATOR MONOCAMERAL | — | MEDTRONIC ROMANIA SRL 4 contracte | 2.263.200 RON |
| MEDTRONIC ROMANIA SRL · contract 1372 · 27.06.2019 | 108.650 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA SRL · contract 8974 · 30.07.2018 | — | |||
| MEDTRONIC ROMANIA SRL · contract 278 · 15.02.2019 | 104.550 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA SRL · contract 766 · 15.04.2019 | 2.050.000 RON | |||
| 3 | Defibrilator cardiac tricameral tip C | — | Eximrom Biocard S.R.L. 3 contracte | 1.619.460 RON |
| Eximrom Biocard S.R.L. · contract 8973 · 30.07.2018 | — | |||
| Eximrom Biocard S.R.L. · contract 810 · 23.04.2019 | 119.960 RON | |||
| Eximrom Biocard S.R.L. · contract 1400 · 23.11.2018 | 1.499.500 RON | |||
| 4 | Defibrilator unicameral tip A | — | MEDTRONIC ROMANIA SRL 3 contracte | 3.087.000 RON |
| MEDTRONIC ROMANIA SRL · contract 811 · 23.04.2019 | 1.512.000 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA SRL · contract 768 · 15.04.2019 | 1.512.000 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA SRL · contract 280 · 15.02.2019 | 63.000 RON | |||
| 5 | Ghid extractie sonda | — | Sante International S.A. 2 contracte | 400.000 RON |
| Sante International S.A. · contract 8972 · 30.07.2018 | — | |||
| Sante International S.A. · contract 813 · 23.04.2019 | 400.000 RON | |||
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SANTE INTERNATIONAL SA CUI RO 3210015
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
EXIMROM BIOCARD S.R.L. CUI RO 10777846
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
Valoare atribuită
7.428.660 RON
din 6.767.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro