Atribuită Cumpărare directă

ASPATOFORT,BETADINE,DERMAZIN,LOPERAMID,MEMOTAL,NEOPREOL,NO SPA40,OMEPRAZOL,PREDUCTAL,PROCOR FORTE,SA

Număr anunț
DA35670908
Autoritate contractantă
SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
Furnizor / câștigător
SIEPCOFAR (CUI 3596251)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.756,97 RON
Data publicării
09.05.2024 13:50
Data finalizării
10.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.756,97 RON