Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trusa scule universala set 735 piese, Tresko+troler aluminiu,crom-vanadiu,antracit

Număr anunț
DA31543391
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02146 Mangalia (CUI 13749883)
Cod CPV
44512940-3 · Truse de scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.400.165 RON
Data publicării
04.10.2022 00:00
Data finalizării
05.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.400.165 RON