Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fluimucil 300mg/3ml sol.inj/inh*5f*3ml(ACETYLCYSTEINUM)_184563009_#RX

Număr anunț
DA31523054
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Cod CPV
33674000-5 · Medicamente impotriva tusei si a guturaiului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.955.860 RON
Data publicării
03.10.2022 00:00
Data finalizării
05.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.955.860 RON