Ofertă acceptată Cumpărare directă

TEAVA ZINCATA 48,3X2,9

Număr anunț
DA31544982
Autoritate contractantă
COMUNEA FUNDATA (PRIMARIA COMUNEI FUNDATA) (CUI 4777280)
Cod CPV
44163100-1 · Tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
30.146.238 RON
Data publicării
04.10.2022 00:00
Data finalizării
05.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.146.238 RON