Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intretinere - pavare, trotuare Camin Cultural - latura N în comuna Costache Negri, jud. Galati

Număr anunț
DA31543339
Autoritate contractantă
Comuna Costache Negri (Primaria Comunei Costache Negri ,jud Galati) (CUI 3126772)
Cod CPV
45212300-9 · Lucrari de constructii de cladiri destinate activitatilor artistice si culturale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.762.432 RON
Data publicării
04.10.2022 00:00
Data finalizării
05.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.762.432 RON