Atribuită Cumpărare directă

Capace monolitice de polipropilenă pentru cămine de telecomunicații din Mun Galați - 10 bucăți

Număr anunț
DA35667234
Autoritate contractantă
Municipiul Galati (CUI 3814810)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423740-0 · Capace pentru guri de vizitare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
634,60 RON
Data publicării
09.05.2024 13:50
Data finalizării
10.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

634,60 RON