Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare teava pt stalpi de sustinere panouri de semnalizare si informare parcare plata mun Radauti

Număr anunț
DA31539090
Autoritate contractantă
Municipiul Radauti (CUI 4244148)
Cod CPV
44163100-1 · Tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
2.816.464 RON
Data publicării
04.10.2022 00:00
Data finalizării
05.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.816.464 RON