Ofertă acceptată Cumpărare directă

Arac pentru plante Strend Pro Garden SB 20/1500 mm, verde, PVC = Set 2 protectii pentru plante, Stre

Număr anunț
DA31540222
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Cod CPV
44211500-7 · Sere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.193.980 RON
Data publicării
04.10.2022 00:00
Data finalizării
05.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.193.980 RON