Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tablete masina de spalat vase 200 bucati buc cutie SUN PROFESIONAL

Număr anunț
DA31546225
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UNITATEA MILITARA 02213 (CUI 4331236)
Cod CPV
39832000-3 · Produse pentru spalat vase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
04.10.2022 00:00
Data finalizării
05.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON