Ofertă acceptată Cumpărare directă

Raticid Racumin Paste - 5 kg.

Număr anunț
DA31536509
Autoritate contractantă
COMUNA MARGINENI (CUI 2612928)
Cod CPV
24456000-5 · Rodenticide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.678.550 RON
Data publicării
04.10.2022 00:00
Data finalizării
05.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.678.550 RON