Atribuită Cumpărare directă

Diverse echipamente de gradinarit

Număr anunț
DA35673414
Autoritate contractantă
ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
Furnizor / câștigător
GRIRO SA (CUI 1576509)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
997,25 RON
Data publicării
09.05.2024 13:50
Data finalizării
10.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

997,25 RON