Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,0% sub estimat
ECHIPAMENTE DE INFRASTRUCTURA MODERNA EDUCATIONALA SI PACHET DE LICENTE
- Număr anunț
- SCN1064364
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA VALAHIA DIN TARGOVISTE (CUI 4279685)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
- Cod CPV
- 30210000-4 · Masini de procesare a datelor (hardware) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.432 RON
- Valoare atribuită
- 16.587 RON 10,0% sub estimat
- Data publicării
- 03.03.2020 16:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1033868
- Termen limită
- 10.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1078531
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FLAX COMPUTERS SRL CUI RO 14639030
Valoare atribuită
16.587 RON
din 18.432 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 1.845 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.