Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 22,3% sub estimat

Anvelopa industriala 365/70 R18 TL

Număr anunț
SCN1064356
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
ROMSYSTEMS S.R.L. (CUI 15304296)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.644,90 RON
Valoare atribuită
3.610,36 RON 22,3% sub estimat
Data publicării
03.03.2020 15:37
Anunț de atribuire
SCNA1036826
Termen limită
19.03.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1078521

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMSYSTEMS S.R.L. CUI RO 15304296
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PRO TYRES SRL CUI RO 18399800

Valoare atribuită

3.610,36 RON

din 4.644,90 RON estimat 22,3%

Adjudecat la 77,7% din estimat · economie 1.034,54 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.