Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,2% sub estimat

Bonuri valorice de carburant

Număr anunț
SCN1064353
Autoritate contractantă
JUDETUL TELEORMAN (CUI 4652686)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
149.940 RON
Valoare atribuită
128.574 RON 14,2% sub estimat
Data publicării
03.03.2020 15:27
Anunț de atribuire
SCNA1035184
Termen limită
19.03.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1078513

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

128.574 RON

din 149.940 RON estimat 14,2%

Adjudecat la 85,8% din estimat · economie 21.366 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.