Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 88,3% sub estimat
Acord-cadru de servicii transport aerian, național-internațional, pentru perioada 2020-2022, F.R.N.P.M.
- Număr anunț
- SCN1064352
- Autoritate contractantă
- Federatia Romana de Natatie si Pentatlon Modern (CUI 10062779)
- Furnizor / câștigător
- TRAVEL TIME D&R SRL (CUI 17926970)
- Cod CPV
- 60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600.000 RON
- Valoare atribuită
- 70.274,98 RON 88,3% sub estimat
- Data publicării
- 03.03.2020 15:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1039838
- Termen limită
- 18.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1078512
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini transport aerian 2020-2022 FRNPM SMNT.pdf
- FisaDate_DF1078512.pdf
- Fisa de date transport aerian FRNPM 2020-2022 SMNT.pdf
- Formulare transport aerian FRNPM 2020-2022 SMNT.pdf
- Model acord cadru servicii transport aerian FRNPM 2020-2022 SMNT.pdf
DUAE
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EXIMTUR SRL CUI RO 3553943
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BEST TRAVEL INTERNATIONAL SRL CUI RO 14522942
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLIMPIC INTERNATIONAL TURISM SRL CUI RO 6519768
Valoare atribuită
70.274,98 RON
din 600.000 RON estimat
88,3%
Adjudecat la 11,7% din estimat · economie 529.725,02 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.