Atribuită
Anunț de participare
Achiziția serviciilor pentru Inregistrarea sistematica a imobilelor in sistemul integrat de cadastru si carte funciara a unui numar de 940 de imobile, situate în extravilanul U.A.T. Comuna CRISTIORU DE JOS
- Număr anunț
- SCN1064348
- Autoritate contractantă
- COMUNA CRISTIORU DE JOS (PRIMARIA COMUNEI CRISTIORU DE JOS) (CUI 4839987)
- Furnizor / câștigător
- TOPOGEOTERM SRL (CUI 28510492)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134.232 RON
- Valoare atribuită
- 134.232 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 15:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1035045
- Termen limită
- 18.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1078516
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOPOGEOTERM SRL CUI RO 28510492
Valoare atribuită
134.232 RON
din 134.232 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro