Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Servicii de înregistrare a circulaţiei rutiere pe drumurile judeţene din Judeţul Satu Mare
- Număr anunț
- SCN1064342
- Autoritate contractantă
- JUDETUL SATU MARE (CUI 3897378)
- Furnizor / câștigător
- INSTITUTUL DE CERCETARI IN TRANSPORTURI INCERTRANS SA (CUI 4282451)
- Cod CPV
- 79330000-6 · Servicii statistice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 318.600 RON
- Valoare atribuită
- 317.690 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 03.03.2020 15:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1035671
- Termen limită
- 17.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1078511
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INSTITUTUL DE CERCETARI IN TRANSPORTURI INCERTRANS SA CUI RO 4282451
Valoare atribuită
317.690 RON
din 318.600 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 910 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.