Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 27,2% sub estimat

Dotare cu echipamente si mobilier specific didactic pentru realizarea obiectivului de investitii ”Gradinita cu program normal nr 1 oras Baicoi, Judetul Prahova”

Număr anunț
SCN1064330
Autoritate contractantă
Orasul Baicoi(Primaria Oras Baicoi) (CUI 2845710)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
172.000 RON
Valoare atribuită
125.200 RON 27,2% sub estimat
Data publicării
03.03.2020 14:07
Anunț de atribuire
SCNA1036342
Termen limită
18.03.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1078083

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
TELETIM SRL CUI RO 1825138

Valoare atribuită

125.200 RON

din 172.000 RON estimat 27,2%

Adjudecat la 72,8% din estimat · economie 46.800 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.