Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 25,0% sub estimat

Achizitia de Conducte si accesorii PEHD pentru apa potabila

Număr anunț
SCN1064321
Autoritate contractantă
HIDRO PRAHOVA S.A. (CUI RO16826034)
Furnizor / câștigător
AMP GRUP SRL (CUI 23207235)
Cod CPV
44163160-9 · Conducte de distributie si accesorii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
650.000 RON
Valoare atribuită
487.577,29 RON 25,0% sub estimat
Data publicării
03.03.2020 13:10
Anunț de atribuire
SCNA1035271
Termen limită
17.03.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1078486

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMP GRUP SRL CUI RO 23207235
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
FUSION ROMANIA SRL CUI RO 3404500

Valoare atribuită

487.577,29 RON

din 650.000 RON estimat 25,0%

Adjudecat la 75,0% din estimat · economie 162.422,71 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.