Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reamenajare peisagistica si refacere a curtilor pentru obiectivul: Liceul Nichita Stanesc

Număr anunț
DA31496891
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Cod CPV
45112711-2 · Lucrari de arhitectura peisagistica a parcurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
38.347.296 RON
Data publicării
28.09.2022 00:00
Data finalizării
05.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.347.296 RON