Atribuită Cumpărare directă

Halate chirurgicale sterile-5 straturi SSMMS-43gr/mp

Număr anunț
DA35657316
Autoritate contractantă
ELYTIS HOSPITAL HOP (CUI 13165477)
Furnizor / câștigător
CRISMED SRL (CUI 17750635)
Cod CPV
33199000-1 · Imbracaminte pentru personalul medical (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.340 RON
Data publicării
08.05.2024 13:50
Data finalizării
10.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.340 RON