Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 79,5% sub estimat

Acord-cadru în baza căruia se vor încheia contracte subsecvente având ca obiect achiziția de licențe software Microsoft, prin închiriere, pentru asigurarea legalității utilizării produselor software utilizate in ANCOM (cod CPV: 48517000-5)

Număr anunț
CN1021824
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala pentru Administrare si Reglementare in Comunicatii (CUI 14751237)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
48517000-5 · Pachete software IT (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.673.176 RON
Valoare atribuită
1.366.555,68 RON 79,5% sub estimat
Data publicării
14.06.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1040773
Termen limită
20.07.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 114-276107
Documentație de atribuire
DF1086187

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ASSECO SEE CUI RO 6614131

Valoare atribuită

1.366.555,68 RON

din 6.673.176 RON estimat 79,5%

Adjudecat la 20,5% din estimat · economie 5.306.620,32 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.