Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat
Furnizarea de echipamente în cadrul proiectului ”Reţea transfrontalieră pentru îmbunătăţirea capacităţii de răspuns şi a managementului riscurilor în situaţii de urgenţă”
- Număr anunț
- CN1021820
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
- Cod CPV
- 34114121-3 · Ambulante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.645.609,25 RON
- Valoare atribuită
- 2.617.500 RON 1,1% sub estimat
- Data publicării
- 14.06.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1044299
- Termen limită
- 27.07.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 114-275940
- Documentație de atribuire
- DF1086097
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ROMPRIM SA CUI RO 384998
Subcontractanți 1
MHS TRUCK SERVICE SRL CUI RO33935139
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Valoare atribuită
2.617.500 RON
din 2.645.609,25 RON estimat
1,1%
Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 28.109,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.