Ofertă acceptată Cumpărare directă

”Servicii de verificare proiect pentru Modernizare și extindere Sală de Sport”

Număr anunț
DA31546648
Autoritate contractantă
Primaria Orasului ghimbav (CUI 4801362)
Cod CPV
71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2 RON
Valoare atribuită
24.107.242 RON
Data publicării
05.10.2022 00:00
Data finalizării
06.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.107.242 RON

din 2 RON estimat