Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,8% sub estimat
Modernizare drum DC 3A din comuna Dobroesti, jud.Ilfov
- Număr anunț
- SCN1001362
- Autoritate contractantă
- COMUNA DOBROESTI (CUI 4283503)
- Furnizor / câștigător
- MURAL SERV SRL (CUI 22983050)
- Cod CPV
- 45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.959.895,50 RON
- Valoare atribuită
- 4.027.538,37 RON 18,8% sub estimat
- Data publicării
- 10.05.2018 18:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1006025
- Termen limită
- 29.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1003832
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini DC 3A Dobroesti .doc.docx.p7s
- draft contract (2).doc.p7s
- FisaDate_DF1003832.pdf
- Modele_formulare_DC 3A.doc.docx.p7s
- proiect.part1.rar.p7s
- proiect.part2.rar.p7s
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MURAL SERV SRL CUI 22983050
Oferta 2
Individuala
Ofertant
E.M. PRIME CONSTRUCT SRL CUI RO 18490045
Oferta 3
Individuala
Ofertant
TIB - CONS SRL CUI RO12111983
Valoare atribuită
4.027.538,37 RON
din 4.959.895,50 RON estimat
18,8%
Adjudecat la 81,2% din estimat · economie 932.357,13 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.