Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentatie cadastrala de dezmembrare in municipiul Carei

Număr anunț
DA31527045
Autoritate contractantă
Municipiul Carei (CUI 4481160)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.295.857 RON
Data publicării
03.10.2022 00:00
Data finalizării
06.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.295.857 RON