Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 66,8% sub estimat
Consumabile pentru imprimante si multifunctionale
- Număr anunț
- CN1000592
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT COPY SERVICE SRL (CUI 14240950)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107.690 RON
- Valoare atribuită
- 35.738,40 RON 66,8% sub estimat
- Data publicării
- 21.05.2018 14:45
- Anunț de atribuire
- CAN1003502
- Termen limită
- 26.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1005320
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini toner.PDF.p7s
- FisaDate_DF1005320.pdf
- formulare.docx.p7s
- proiect acord cadru - produse.docx.p7s
- proiect contract subsecvent - produse.docx.p7s
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 35.738,40 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Consumabile pt. echipamente HP | — | Mida Soft Business 2 contracte | 4.190,60 RON |
| Mida Soft Business · contract 4 · 01.10.2019 | 2.195,20 RON | |||
| Mida Soft Business · contract 2 · 11.12.2018 | 1.995,40 RON | |||
| 2 | Consumabile pt. echipamente XEROX | — | EXPERT COPY SERVICE S.R.L. 5 contracte | 23.432,83 RON |
| EXPERT COPY SERVICE S.R.L. · contract 1 · 23.08.2018 | 11.068,64 RON | |||
| EXPERT COPY SERVICE S.R.L. · contract 4 · 01.10.2019 | 4.272,90 RON | |||
| EXPERT COPY SERVICE S.R.L. · contract 2 · 11.12.2018 | 5.795,30 RON | |||
| EXPERT COPY SERVICE S.R.L. · contract 68 · 07.08.2018 | — | |||
| EXPERT COPY SERVICE S.R.L. · contract 3 · 21.05.2019 | 2.295,99 RON | |||
| 3 | Consumabile pt. alte echipamente | — | Mida Soft Business 3 contracte | 8.114,97 RON |
| Mida Soft Business · contract 69 · 22.08.2018 | — | |||
| Mida Soft Business · contract 3 · 21.05.2019 | 2.437,70 RON | |||
| Mida Soft Business · contract 1 · 23.08.2018 | 5.677,27 RON | |||
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
EXPERT COPY SERVICE SRL CUI RO 14240950
Oferta 3
Individuala
Ofertant
HERALD SRL CUI RO 7384634
Valoare atribuită
35.738,40 RON
din 107.690 RON estimat
66,8%
Adjudecat la 33,2% din estimat · economie 71.951,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.