Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere excavator 10 tone

Număr anunț
DA31526172
Autoritate contractantă
COMUNA PISCOLT (PRIMARIA COMUNEI PISCOLT) (CUI 3896704)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.646.388 RON
Data publicării
03.10.2022 00:00
Data finalizării
06.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.646.388 RON