Ofertă acceptată Cumpărare directă

Antivirus Essential On-Prem (ESET Endpoint Protect

Număr anunț
DA31555520
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE SPORT BIHOR (CUI 27442985)
Cod CPV
48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.270.426 RON
Data publicării
05.10.2022 00:00
Data finalizării
06.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.270.426 RON