Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiectare si Executie Deviere Retele de Gaz

Număr anunț
DA31545409
Autoritate contractantă
COMUNA MIHESU DE CIMPIE(PRIMARIA MIHESU DE CIMPIE) (CUI 7031608)
Cod CPV
45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
17.057.184 RON
Data publicării
04.10.2022 00:00
Data finalizării
06.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.057.184 RON