Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparate de fizioterapie, recuperare/refacere fizică, creștere a rezistenței corpului pentru sportivi

Număr anunț
DA31555651
Autoritate contractantă
Federatia Romana de Natatie si Pentatlon Modern (CUI 10062779)
Cod CPV
37440000-4 · Echipament de fitness (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.116.100 RON
Data publicării
05.10.2022 00:00
Data finalizării
06.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.116.100 RON