Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 71,7% sub estimat
Achizitia serviciilor pentru intretinerea si amenajarea parcului sportivSalca III, finalizata cu incheierea unui acord cadru pe o perioada de 3 ani
- Număr anunț
- CN1000640
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Furnizor / câștigător
- RER VEST S.A. (CUI 8309690)
- Cod CPV
- 77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 311.700 RON
- Valoare atribuită
- 88.217,17 RON 71,7% sub estimat
- Data publicării
- 22.05.2018 15:20
- Anunț de atribuire
- CAN1004182
- Termen limită
- 27.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1005691
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA 1.docx.p7s
- ANEXA 2.docx.p7s
- ANEXA 3.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI PARC SPORTIV SALCA III.doc.p7s
- FisaDate_DF1005691.pdf
- Formulare procedura.docx.p7s
- Propunere acord - cadru.docx.p7s
- propunere contract.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RER VEST S.A. CUI RO8309690
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PROFI GARDEN SRL CUI 25164190
Valoare atribuită
88.217,17 RON
din 311.700 RON estimat
71,7%
Adjudecat la 28,3% din estimat · economie 223.482,83 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.