Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE INGINERIE SI MASURATORI

Număr anunț
DA31549426
Autoritate contractantă
COMUNA TIHA-BARGAULUI (CUI 4427102)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
41.051.117 RON
Data publicării
05.10.2022 00:00
Data finalizării
06.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.051.117 RON