Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de colectare si de colationare de date NUMAR DE REFERINTA: 001

Număr anunț
DA31539833
Autoritate contractantă
Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
Cod CPV
72314000-9 · Servicii de colectare si de colationare de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.646.787 RON
Data publicării
04.10.2022 00:00
Data finalizării
06.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.646.787 RON