Atribuită Cumpărare directă

PLACARE SUPRAFETE VERTICALE

Număr anunț
DA35661814
Autoritate contractantă
GRADINITA NR.52 (CUI 4192693)
Furnizor / câștigător
DELTA ACADEMY S.R.L. (CUI 48838266)
Cod CPV
45432210-9 · Lucrari de imbracare a peretilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
73.200 RON
Data publicării
08.05.2024 13:50
Data finalizării
10.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

73.200 RON