Ofertă acceptată Cumpărare directă

Execuție lucrări de „ Reabilitare drumuri în oraș Pătârlagele, jud. Buzău ”

Număr anunț
DA31554671
Autoritate contractantă
ORASUL PATARLAGELE (CUI 4055866)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.722.409 RON
Data publicării
05.10.2022 00:00
Data finalizării
06.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.722.409 RON