Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 54,0% sub estimat
Achizitie LIANT HIDRAULIC -ACORD CADRU 24 luni -DRDP-Constanta
- Număr anunț
- CN1000272
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- Holcim (Romania) SA (CUI 12253732)
- Cod CPV
- 44113800-3 · Materiale de imbracaminti rutiere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.575.000 RON
- Valoare atribuită
- 724.500 RON 54,0% sub estimat
- Data publicării
- 10.05.2018 16:44
- Anunț de atribuire
- CAN1002843
- Termen limită
- 15.06.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 095-215324
- Documentație de atribuire
- DF1002930
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru.pdf.p7s
- Caiet sarcini -Liant hidraulic.pdf.p7s
- Contr subs.pdf.p7s
- FisaDate_DF1002930.pdf
- Formulare Acord Cadru .docx.p7s
- Formulare Prop Fin.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
Holcim (Romania) SA CUI RO12253732
Valoare atribuită
724.500 RON
din 1.575.000 RON estimat
54,0%
Adjudecat la 46,0% din estimat · economie 850.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.