Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 55,2% sub estimat
Construire sistem de canalizare si statie de epurare ape uzate menajere in satul Lipanesti si sat Sipotu, comuna Lipanesti, judetul Prahova - Proiectare
- Număr anunț
- SCN1001366
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA LIPANESTI (CUI 2845060)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI 17250915)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 189.830 RON
- Valoare atribuită
- 85.000 RON 55,2% sub estimat
- Data publicării
- 10.05.2018 15:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1003102
- Termen limită
- 24.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1003059
Documente
Documentația de atribuire
- avize canalizare.rar.p7s
- CERTIFICAT DE URBANISM canalizare.pdf.p7s
- Contract servicii proiectare.doc.p7s
- FisaDate_DF1003059.pdf
- Formulare.doc.p7s
- rid. topo - partea 1.rar.p7s
- rid. topo - partea 2.rar.p7s
- rid. topo - partea 3.rar.p7s
- rid. topo - partea 4.rar.p7s
- rid. topo - partea 5.rar.p7s
- rid. topo - partea 6.rar.p7s
- SF CANALIZARE-parte scrisa.pdf.p7s
- SF parte desenata.rar.p7s
- studiu geo canalizare.rar.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL CUI RO 17250915
Oferta 2
Individuala
Ofertant
INTERACTIVE DESIGN S.R.L. CUI 18766818
Oferta 3
Individuala
Ofertant
SIRIUS PROIECTARE STUDII SRL CUI RO 438125
Valoare atribuită
85.000 RON
din 189.830 RON estimat
55,2%
Adjudecat la 44,8% din estimat · economie 104.830 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.