Atribuită
Anunț de participare
FURNIZARE: ,,Autoturisme : Lot 1:Autoturism tip berlina – 1 buc; Lot 2:Autoturism tip berlina – 1 buc; Lot 3:Autoturism tip vehicul cu 4 roti motoare ( S.U.V.)– 1 buc ’’
- Număr anunț
- SCN1001330
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI RO2664676)
- Furnizor / câștigător
- NURVIL SRL (CUI 8517267)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 550.000 RON
- Valoare atribuită
- 550.000 RON
- Data publicării
- 10.05.2018 14:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1001126
- Termen limită
- 29.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1003999
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini berlina - lot 1-semnat.docx.p7s
- caiet sarcini BERLINA - lot 2-semnat.docx.p7s
- caiet sarcini SUV- lot 3-semnat.docx.p7s
- clauze contractuale-auto- lot 1-semnat.docx.p7s
- clauze contractuale - auto -lot 2-semnat.docx.p7s
- clauze contractuale - auto - lot 3-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1003999.pdf
- formulare AUTOTURISME-semnat.docx.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 550.000 RON Adjudecat: 550.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ,,Autoturism tip berlina – 1 buc’’. | 200.000 RON | NURVIL S.R.L. | 200.000 RON |
| 2 | Autoturism tip berlina – 1 buc, | 180.000 RON | NURVIL S.R.L. | 180.000 RON |
| 3 | Autoturism tip vehicul cu 4 roti motoare ( S.U.V.)–1 buc | 170.000 RON | NURVIL S.R.L. | 170.000 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
NURVIL SRL CUI RO 8517267
Valoare atribuită
550.000 RON
din 550.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro