Atribuită Anunț de participare

Furnizare Simulator pentru laparoscopie cu realitate virtuala

Număr anunț
SCN1001352
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
Furnizor / câștigător
TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL (CUI 217930)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
597.479 RON
Valoare atribuită
597.470 RON
Data publicării
10.05.2018 14:12
Anunț de atribuire
SCNA1000745
Termen limită
24.05.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1003935

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

597.470 RON

din 597.479 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.