Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare site-uri www (Branding, ghid identitate si dezvoltare website)

Număr anunț
DA31566170
Autoritate contractantă
Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
Cod CPV
72413000-8 · Servicii de proiectare de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.868.532 RON
Data publicării
06.10.2022 00:00
Data finalizării
07.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.868.532 RON