Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de indosariat capacitate perforare 12 coli capacitate indosariere 400 coli B4U SD16

Număr anunț
DA31556417
Autoritate contractantă
Liceul Teoretric ”George St. Marincu” (CUI 4711600)
Cod CPV
30123500-2 · Masini de perforare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
06.10.2022 00:00
Data finalizării
07.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON