Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rola role hartie termica pentru casa case de marcat 56 mm x 18 m

Număr anunț
DA31566738
Autoritate contractantă
Penitenciarul Miercurea - Ciuc (CUI 4245631)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
06.10.2022 00:00
Data finalizării
07.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON