Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări înlăturare a efectelor calamităților naturale - Refacere Pod pe DJ107D Ocna Mureş (Lot 3)

Număr anunț
DA31553281
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
45252125-0 · Lucrari de anrocament (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
42.499.705 RON
Data publicării
05.10.2022 00:00
Data finalizării
07.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.499.705 RON