Atribuită Anunț de participare

“Elaborare proiect pentru autorizarea executării lucrărilor (PAC/DTAC), proiect tehnic pentru execuţia lucrărilor (PT), asistență tehnică din partea proiectantului pe perioada executării lucrărilor și execuție lucrări pentru obiectivul de investiții „Modernizare Piața Tineretului din Velența” cod unic 4230487/2020/19

Număr anunț
CN1019335
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
Furnizor / câștigător
TREBOR DRUM CONSTRUCT SRL (CUI 34937715)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.685.226,41 RON
Valoare atribuită
2.885.353,83 RON
Data publicării
03.03.2020 01:37
Anunț de atribuire
CAN1035701
Termen limită
06.04.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 044-103048
Documentație de atribuire
DF1077945

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Subcontractanți 1
RITMOTEH SRL CUI RO 14489781

Valoare atribuită

2.885.353,83 RON

din 2.685.226,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.