Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner negru original, extra high capacity, pentru VersaLink C7020

Număr anunț
DA31567959
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Aeroportul International "George Enescu" Bacau (CUI 4278841)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
980.141 RON
Data publicării
06.10.2022 00:00
Data finalizării
07.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

980.141 RON