Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 59,2% sub estimat
Acord cadru furnizare gaze naturale la U.M. 01232
- Număr anunț
- SCN1001188
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii-Unitatea Militara 01232 Oradea (CUI 4411254)
- Furnizor / câștigător
- GAZ EST SA (CUI 14679859)
- Cod CPV
- 09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 244.000 RON
- Valoare atribuită
- 99.664,88 RON 59,2% sub estimat
- Data publicării
- 10.05.2018 12:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1002157
- Termen limită
- 23.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1002718
Documente
Documentația de atribuire
- 20180306_N_CaietSarcini.doc.p7s
- 20180320_N_Formulare.doc.p7s
- 20180320_N_ProiectDeContract.doc.p7s
- FisaDate_DF1002718.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
S.C. GAZ EST S.A. VASLUI CUI RO14679859
Valoare atribuită
99.664,88 RON
din 244.000 RON estimat
59,2%
Adjudecat la 40,8% din estimat · economie 144.335,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.