Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 67,7% sub estimat
Contract furnizare conserve
- Număr anunț
- SCN1001263
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 5 (CUI 17104480)
- Cod CPV
- 15331400-1 · Legume in conserva si/sau la cutie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 265.239,13 RON
- Valoare atribuită
- 85.738,20 RON 67,7% sub estimat
- Data publicării
- 10.05.2018 12:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1000725
- Termen limită
- 23.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1001373
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini conserve.docx.p7m
- CONTRACT CONSERVE 2018.doc.p7m
- FisaDate_DF1001373.pdf
- Formulare conserve 2018.doc.p7m
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Oferta 2
Individuala
Ofertant
RETACOM S.R.L. CUI RO 3209240
Oferta 3
Individuala
Ofertant
COMIGA PRODIMPEX S.R.L. CUI RO 3821620
Valoare atribuită
85.738,20 RON
din 265.239,13 RON estimat
67,7%
Adjudecat la 32,3% din estimat · economie 179.500,93 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.